Generalny wykonawca Jelenia Góra

współpraca  

Firma budowlana

Mava Sp. z o.o. powstała w 2011 roku. Od tamtej pory świadczymy usługi kompleksowego wykonawstwa obiektów wielomieszkaniowych i komercyjnych w kilku krajach Unii Europejskiej.  Naszym celem jest obsłużenie inwestycji od początku do samego końca. Wspieramy inwestorów w zakresie pozyskania pozwoleń na budowę, użytkowanie. Mamy wyszkolony dział budowlany, który sporządza projekty budowlane, kosztorysy budowlane. Nasi specjaliści indywidualnie doradzają, które rozwiązania technologiczne będą przydatne w danej inwestycji np. fotowoltaika, ogrzewanie podłogowe, pompa ciepła.

Wielkim wyzwaniem jest śledzenie przez nasz nowinek technologicznych, które potem wdrażamy w Państwa inwestycjach z wielką dumą oraz satysfakcją, gdy inwestor jest zadowolony z naszej pracy.

Innowacyjność przy wykorzystaniu dostępnych technologii na rynku, zaskakiwanie przy jednoczesnym perfekcjonizmie każdego detalu jest tym, co chcemy zawsze osiągnąć. Staramy się minimalizować udział inwestora, dokonując wszelkich działań samodzielnie. 

 

„Zarabianie pieniędzy jest sztuką i praca jest sztuką, zaś dobry biznes to sztuka największa"
- Andy Warhol

współpraca

Przekonaj się, jak przyjemna i bezstresowa jest współpraca z nami.

Napisz na: construction@mava.com.pl 
lub zadzwoń pod +48 75 644 20 73, a my przygotujemy niezobowiązującą ofertę.

Pozdrawiamy, zespół Mava Sp. z o.o.

 

firma budowlana