Blog budowlany

Utrzymanie temperatury we wnętrzach

Utrzymanie temperatury, która sprzyja funkcjonowaniu naszego organizmu nie należy do najprostszych zadań. Nie jest to również wyłącznie chłód latem, ale i ciepło zimą.
więcej

Dachówki produkujące energię

Dachówki produkujące energię mogą być bardzo silnymi konkurentami dla tradycyjnych paneli fotowoltaicznych, ponadto nie zaburzają tradycyjnej estetyki budynki.
więcej

Bramy garażowe

Nowatorskie rozwiązania producentów w zakresie bram garażowych pozwalają wybrać bram nie tylko ładną, ale również funkcjonalną i ciepłą.
więcej

Bezpieczne bramy wjazdowe

Współcześnie bramy wjazdowe do domostwa stanowią standard, zazwyczaj są to automatyczne bramy przesuwne, które pozwalają oszczędzić miejsce oraz sprawić, by mieszkańcy czuli się bezpiecznej.
więcej

Dach z blachodachówki

Blachodachówki są bardzo prostym rozwiązaniem, które oparte są o całościowe systemy pokrywające dach naszego domostwa.
więcej

Kto i kiedy może wybudować garaż?

Prawo budowlane nie zezwala na wybudowanie każdego garażu bez pozwolenia na budowę, gdyż wbrew pozorom może to być bardzo rozbudowana konstrukcja.
więcej

Cegły elewacyjne

Cegła elewacyjna jest wyznacznikiem elegancji oraz wytrzymałości od stuleci. Różnorodność produktów ceglanych sprawia, iż nasz dom będzie wyjątkowy.
więcej

Taras

Każdy taras z czasem będzie wymagał od nas prac naprawczych, czasem uszkodzenia będą tak poważne, iż lepiej będzie zbudować nowy taras od podstaw.
więcej

Prysznic bez brodzika

Proste rozwiązania bywają czasem najpraktyczniejszym, co może nam się przytrafić w życiu. Odpływ w posadce stanowi rozwiązanie, które ułatwi nam zadanie przy ewentualnych zmianach.
więcej

Kłótnie sąsiedzkie

Kłótnie sąsiedzkie niczym te na wielkim ekranie sprawić, iż przypomnimy sobie jak bezsensowne rzeczy mogą być ich przedmiotem. Czasem jednak mogą doprowadzić do dramatu.
więcej

Trwałe pokrycie dachu

Połać dachu stanowi bardzo istotny element, który zabezpiecza nas przed panującymi warunkami atmosferycznymi , dlatego przy wyborze nie należy się kierować wyłącznie estetyką oraz ceną.
więcej

Z czego wykonać podjazd do garażu?

Utwardzony podjazd do garażu wykonywany jest niemalże na każdej działce, pozostaje nam wybrać materiał oraz technologię, którą podjazd zostanie wykonany.
więcej